Νέα του τμήματος

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 17ης ΜΑΪΟΥ 2018: ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

 

 koukouvagia

ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ EΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ

 

Αθήνα, 27-04-2018

 ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ 

ΓΙΑ ΤΗΝ  ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ  της  17-05-2018

Ανακοινώνεται ότι την ΠΕΜΠΤΗ 17 ΜΑΪΟΥ 2018 στην Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου, (ισόγειο κεντρικού κτιρίου) θα πραγματοποιηθεί τελετή ορκωμοσίας Προπτυχιακών Φοιτητών, Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Διδακτόρων.

Σύμφωνα με το τελετουργικό του Πανεπιστημίου προηγείται ενδυμασία με την τήβεννο του Ιδρύματος. Για τον λόγο αυτό παρακαλείσθε να προσέλθετε στη Γραμματεία του Τμήματος, 1 ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη ώρα της ορκωμοσίας σας, έχοντας  μαζί  σας:

1.    το Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας 

2.    και την Ακαδ. Ταυτότητα-Paso

            (όσοι δεν την έχουν καταθέσει κατά την υποβολή της αίτησης ορκωμοσίας).

 

         Ώρα 10:30  1η ομάδα         

                               ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΙ  

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

       1.             

ΑΓΙΟΜΠΙ

ΓΚΟΛ-ΜΟΧΑΜΑΝΤ

       2.             

ΑΛΕΥΡΑ

ΑΝΝΑ

       3.             

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

       4.             

ΑΝΓΜΠΑΚΟΔΟΛΟ

ΕΓΚΟΛΑ

       5.             

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΑΝΗ-ΕΛΣΑ

       6.             

ΒΕΡΓΟΥ

ΕΛΕΝΗ

       7.             

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΣΠΑΣΙΑ

       8.             

ΓΟΥΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

       9.             

ΕΛΙΕΖΕΡ

ΙΣΑΑΚ

   10.             

ΖΟΥΜΠΟΡΛΗ

ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

   11.             

ΖΩΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

   12.             

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ

   13.             

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

   14.             

ΚΕΦΑΛΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

   15.             

ΚΟΚΑΡΑ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

   16.             

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

   17.             

ΚΟΣΜΙΔΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

   18.             

ΚΟΥΒΕΛΗ

ΜΑΡΙΑ

   19.             

ΚΟΥΛΑΣ

ΣΕΒΗΡΟΣ

   20.             

ΚΟΥΡΤΕΛΛΑΡΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

   21.             

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

   22.             

ΛΑΚΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

   23.             

ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

   24.             

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

   25.             

ΛΙΤΣΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

   26.             

ΜΑΚΡΗ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

   27.             

ΜΑΡΔΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

   28.             

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

   29.             

ΜΗΛΑΤΟΥ-ΡΟΥΦΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

   30.             

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

   31.             

ΜΙΧΑΛΑΡΗ

ΜΑΡΙΝΑ

   32.             

ΜΠΛΙΚΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

   33.             

ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

   34.             

ΝΙΝΟΒΑ

ΡΟΣΙΤΑ

   35.             

ΠΑΛΜΥΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

   36.             

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

   37.             

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΑΣΩΝ

   38.             

ΠΑΠΑΧΡΟΝΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

   39.             

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

   40.             

ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

   41.             

ΠΙΣΤΙΟΛΗ

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

   42.             

ΠΡΙΦΤΗ

ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

   43.             

ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ

   44.             

ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

   45.             

ΣΑΜΑΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

   46.             

ΣΑΡΑΝΤΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ

   47.             

ΣΙΑΦΑΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

   48.             

ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

   49.             

ΣΚΕΜΒΡΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

   50.             

ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ

ΕΥΑ-ΜΑΡΙΑ

   51.             

ΤΖΑΝΟΥ

ΑΓΓΕΛΗ

   52.             

ΤΟΤΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

   53.             

ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

   54.             

ΤΣΙΜΠΛΙΔΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

   55.             

ΦΑΜΕΛΙΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

   56.             

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

   57.             

ΦΡΕΖΑΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

   58.             

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΘΩΝ

Ώρα 12:30  2η ομάδα

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΙ   ΔΙΔΑΚΤΟΡΕΣ   

(Τα ονόματα των μεταπτυχιακών και των διδακτόρων θα αναρτηθούν αργότερα  στην ιστοσελίδα του ΠΜΣ)

 

                                                                                  Η Γραμματέας του Τμήματος                                                                                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                         υπογραφή*

                                                                                                    Β. Δερμεντζόγλου

 

  • η υπογραφή έχει τεθεί στο πρωτότυπο που τηρείται στο αρχείο του Τμήματος 

panteion KPE banner

panteion KENI banner

panteion ESP banner

erasmus banner

panteion ELKE banner

diaugeia

Επικοινωνία

+30 210 9201386,  +30 210 9201043

 Η Γραμματεία δέχεται κάθε ΤΡΙΤΗ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ώρα 10.00' – 13.00'   Λεωφ. Συγγρού 136, 176 71 Καλλιθέα